Results

Events

Sunday, September 23, 2018

  Oberliga Hamburg, GermanyResult
10:45 AMHamburg Eimsbutteler BC - TSV SaselPostponed

Saturday, September 22, 2018

  Clausura, ParaguayResult
1:45 AMSportivo Luqueno - Club Guarani0:3 (0:1)
1:45 AMSportivo Luqueno - Club Guarani0:3 (0:1)
  Liga de Ascenso, MexicoResult
2:00 AMPotros UAEM - Celaya1:1 (0:0)
2:00 AMPotros UAEM - Celaya1:1 (0:0)
  Nacional B, ArgentinaResult
2:05 AMInstituto AC Cordoba - Defensores de Belgrano4:3 (3:1)
2:05 AMInstituto AC Cordoba - Defensores de Belgrano4:3 (3:1)
  Primera A, ColombiaResult
1:00 AMAtletico Bucaramanga - Jaguares de Cordoba2:1 (1:1)
1:00 AMAtletico Bucaramanga - Jaguares de Cordoba2:1 (1:1)
  Primera Division, ChileResult
1:00 AMDeportes Temuco - Huachipato0:4 (0:1)
1:00 AMDeportes Temuco - Huachipato0:4 (0:1)
  Serie B, BrazilResult
12:15 AMGoias - Ponte Preta2:2 (1:2)
12:15 AMGoias - Ponte Preta2:2 (1:2)
1:30 AMCRB - Coritiba1:1 (0:1)
1:30 AMSao Bento - Boa EC MG0:0 (0:0)
1:30 AMCRB - Coritiba1:1 (0:1)
1:30 AMSao Bento - Boa EC MG0:0 (0:0)
  Superliga, ArgentinaResult
12:00 AMSan Lorenzo - Patronato Parana3:2 (1:2)
12:00 AMSan Lorenzo - Patronato Parana3:2 (1:2)
2:00 AMColon de Santa Fe - Godoy Cruz3:1 (2:0)
2:00 AMColon de Santa Fe - Godoy Cruz3:1 (2:0)
  T and T Pro League, Trinidad and TobagoResult
2:00 AMPolice FC Saint James - Central3:0 (3:0)
2:00 AMPolice FC Saint James - Central3:0 (3:0)

Friday, September 21, 2018

  1 Lyga, LithuaniaResult
4:00 PMFK Dziugas - Dainava0:3 (0:0)
4:00 PMFK Dziugas - Dainava0:3 (0:0)
  1. Division, AlgeriaResult
6:00 PMJS Kabylie - CR Belouizdad2:0 (1:0)
6:00 PMCS Constantine - Paradou AC2:0 (0:0)
6:45 PMCA Bordj Bou Arreridj - MO Bejaia1:1 (1:1)
  1. HNL, CroatiaResult
6:00 PMNK Slaven Belupo - NK Rudeš1:1 (0:0)
  1. HNL Juniori, CroatiaResult
4:00 PMNK Dugopolje (U19) - NK Sesvete (U19)1:2 (0:2)
4:00 PMNK Dugopolje (U19) - NK Sesvete (U19)1:2 (0:2)
  1. Liga, Czech RepublicResult
6:00 PMFastav Zlin - FC Banik Ostrava1:2 (0:0)
6:00 PMFastav Zlin - FC Banik Ostrava1:2 (0:0)
  1.HNL, CroatiaResult
6:00 PMNK Slaven Belupo - NK Rudeš1:1 (0:0)
  1st Division, IrelandResult
9:00 PMWexford Youths - Athlone Town2:0 (2:0)
9:00 PMWexford Youths - Athlone Town2:0 (2:0)
  1st Division, KazakhstanResult
12:00 PMFK Kyran - Altay1:2 (1:0)
12:00 PMFK Kyran - Altay1:2 (1:0)
  2. Bundesliga, GermanyResult
6:30 PMFC Ingolstadt 04 - FC St. Pauli0:1 (0:0)
6:30 PMSV Sandhausen - 1. FC Köln0:2 (0:1)
6:30 PMFC Ingolstadt 04 - FC St. Pauli0:1 (0:0)
6:30 PMSV Sandhausen - 1. FC Köln0:2 (0:1)
  2. Liga, AustriaResult
7:10 PMFC Wacker Innsbruck II - Floridsdorfer AC0:1 (0:0)
7:10 PMKapfenberger SV 1919 - FC Blau Weiss Linz0:2 (0:0)
7:10 PMSK Austria Klagenfurt - SC Wiener Neustadt1:1 (0:0)
7:10 PMSK Vorwärts Steyr - WSG Wattens0:2 (0:2)
7:10 PMAmstetten - SV Horn1:2 (1:1)
7:10 PMSV Ried - Young Violets Austria Wien1:2 (1:0)
7:10 PMFC Wacker Innsbruck II - Floridsdorfer AC0:1 (0:0)
7:10 PMKapfenberger SV 1919 - FC Blau Weiss Linz0:2 (0:0)
7:10 PMSK Austria Klagenfurt - SC Wiener Neustadt1:1 (0:0)
7:10 PMSK Vorwärts Steyr - WSG Wattens0:2 (0:2)
7:10 PMAmstetten - SV Horn1:2 (1:1)
7:10 PMSV Ried - Young Violets Austria Wien1:2 (1:0)
  2. Liga, SlovakiaResult
3:30 PMFC Lokomotiva Kosice - FC STK 1914 Samorin1:0 (0:0)
3:30 PMFC Lokomotiva Kosice - FC STK 1914 Samorin1:0 (0:0)
4:00 PMFK Dukla Banska Bystrica - MFK Tatran Liptovsky Mikulas0:1 (0:1)
4:00 PMFK Dukla Banska Bystrica - MFK Tatran Liptovsky Mikulas0:1 (0:1)
  2.HNL, CroatiaResult
4:00 PMNK Sesvete - NK Hrvatski Dragovoljac3:1 (1:0)
4:00 PMNK Sesvete - NK Hrvatski Dragovoljac3:1 (1:0)
4:30 PMKustosija - NK Varazdin SN2:1 (0:1)
4:30 PMKustosija - NK Varazdin SN2:1 (0:1)
6:00 PMHNK Sibenik - NK Solin3:2 (0:1)
6:00 PMHNK Sibenik - NK Solin3:2 (0:1)
  2.SNL, SloveniaResult
4:00 PMNK Fuzinar Ravne - Nafta0:0 (0:0)
4:00 PMNK Fuzinar Ravne - Nafta0:0 (0:0)
  2nd division, CyprusResult
6:00 PMAgia Napa - A.S.I.L. Lysis1:2 (0:0)
6:00 PMEthnikos Achnas - Omonia Aradippou3:1 (2:0)
  2nd Division, AlgeriaResult
5:00 PMJSM Skikda - RC Kouba1:0 (1:0)
5:00 PMMagra - RC Relizane1:0 (0:0)
5:00 PMUSM El Harrach - USM Annaba1:1 (0:0)
5:00 PMUSM Blida - Aso Chlef1:2 (0:1)
6:00 PMJSM Bejaia - US Biskra2:2 (2:0)
6:00 PMES Mostaganem - ASM Oran2:0 (2:0)
8:00 PMMC El Eulma - WA Tlemcen2:0 (1:0)
  2nd Division, CyprusResult
6:00 PMAgia Napa - A.S.I.L. Lysis1:2 (0:0)
6:00 PMEthnikos Achnas - Omonia Aradippou3:1 (2:0)
  2nd Division NG, SwedenResult
7:00 PMSkoftebyns IF - Vanersborgs IF1:0 (1:0)
7:00 PMSkoftebyns IF - Vanersborgs IF1:0 (1:0)
  2nd Division Pulje 1, DenmarkResult
7:00 PMSkive - Aarhus Fremad0:1 (0:0)
7:00 PMSkive - Aarhus Fremad0:1 (0:0)
  3. Liga, GermanyResult
7:00 PMPreußen Münster - Energie Cottbus3:0 (2:0)
7:00 PMPreußen Münster - Energie Cottbus3:0 (2:0)
  3rd Division Avd 5, NorwayResult
5:00 PMTillerbyen FK - Kolstad1:0 (1:0)
  3rd Division Avd. 5, NorwayResult
5:00 PMTillerbyen FK - Kolstad1:0 (1:0)
  3rd Division Mellersta Götaland, SwedenResult
7:00 PMTidaholms Goif - IFK Falkoeping FF0:1 (0:1)
7:00 PMTidaholms Goif - IFK Falkoeping FF0:1 (0:1)
  3rd Division Södra Götaland, SwedenResult
7:00 PMFBK Balkan - Eslovs BK2:4 (0:3)
7:00 PMFBK Balkan - Eslovs BK2:4 (0:3)
  3rd Division Vastra Svealand, SwedenResult
7:30 PMAdolfsbergs IK - FK Bosna 92 Örebro6:1 (1:0)
7:30 PMAdolfsbergs IK - FK Bosna 92 Örebro6:1 (1:0)
  A Lyga, LithuaniaResult
7:00 PMZalgiris Vilnius - Suduva1:0 (0:0)
7:00 PMZalgiris Vilnius - Suduva1:0 (0:0)
  Allsvenskan, SwedenResult
7:00 PMIF Brommapojkarna - GIF Sundsvall1:3 (0:1)
7:00 PMIF Brommapojkarna - GIF Sundsvall1:3 (0:1)
  Bayernliga Nord, GermanyResult
6:30 PMFC Wurzburger Kicker II - TSV Abtswind1-3
6:30 PMSV Seligenporten - ASV Neumarkt0-0
  Bayernliga Süd, GermanyResult
5:15 PMTSV Rain/Lech - SV Pullach1-5
7:00 PM1. FC Sonthofen - TSV Kottern3-1
  Birinci Dasta, AzerbaijanResult
2:00 PMFK MOIK Baku - Zira IK II1:0 (1:0)
No bet has been selected.
To select a bet, please click on the respective result.
  •  

Live calendar

Bet live now, 24 hours a day, 7 days a week!

Bet live now!